İBB yazılım mühendisi alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSBAK A.Ş. yazılım mühendisi alımı yapacak. İBB iş ilanı kriterleri neler? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSBAK AŞ, alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Yazılım Mühendisi alımı yapacak. Kariyer İBB iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun ve Java, Spring framework, .NET, ASP.NET MVC, WEB servisleri alanlarında tecrübeli olması gerekiyor. İBB Kariyer İstanbul'da 20 Şubat'ta yayınlanan Gömülü Yazılım Uzmanı iş ilanına başvurular 29 Şubat'ta sona eriyor. Adaylarda aranan diğer uzmanlık ve nitelikler neler? İBB Kariyer giriş nasıl yapılır? Tüm detaylar kariyeribb.com'da!

Kariyer İBB özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır. İBB Kariyer Özgeçmiş Girişi hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayın.

İBB Yazılım Mühendisi İş İlanı Detayları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyeribb sayfasında yayınlanan Yazılım Mühendisi iş ilanına başvuracak adayların, üniversitelerin Yazılım Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olması şartı bulunurken, MSSQL, T-SQL ve temel düzeyde NOSQL teknolojilerini bilen( MongoDB, Elastic search, Redis v.s) ve Git Versiyonlama bilgisi de olması gerekiyor. İBB İSBAK A.Ş. Yazılım Mühendisi iş ilanına başvuracak adaylar, iştirak şirketi İSBAK A.Ş'de (İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş) istihdam edilecek. Diğer detaylar için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı'nı inceleyiniz.

Genel Nitelikler

  • Üniversitelerin Yazılım/Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • Alanında en az 4 yıl tecrübeli,
  • Proje geliştirmiş, nesneye yönelik yazılım geliştirmeye hakim,
  • Java, Spring framework, .NET, ASP.NET MVC, WEB Servisleri tecrübeli,
  • MSSQL, T-SQL ve temel düzeyde NOSQL teknolojilerini bilen( MongoDB, Elastic search, Redis v.s) ve Git Versiyonlama bilgisi olan,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
  • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
  • "Yazılım Mühendisi" alımı yapılacaktır.
Kariyer İBB online başvuru yapabilmek için www.kariyer.ibb.istanbul sayfasında CV'nizi doldurmanız gerektiğini unutmayın! Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.

İş Tanımı

  • İETT Akyolbil projesi kapsamında Java dilinde uygulama geliştirilmesini sağlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aranıyor.
Başvuru için geriye kalan süre

Yorum Gönder

0 Yorumlar