İSBAK A.Ş. front end developer iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSBAK A.Ş. Front-End Developer alımı yapacak. Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSBAK A.Ş. en az 3 yıl deneyimli, JavaScript dillerini kullanarak arayüz uygulamalarını geliştirebilecek, Front-End Developer alımı yapacak. İBB iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun ve en az 3 yıl tecrübeye sahip olması gerekiyor. İBB Kariyer İstanbul'da 20 Şubat'ta yayınlanan back-end developer iş ilanına başvurular 29 Şubat'ta sona eriyor. Adaylarda aranan diğer uzmanlık ve nitelikler neler? İBB Kariyer giriş nasıl yapılır? Tüm detaylar kariyeribb.com'da!

İBB Kariyer özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır. Kariyer İBB Özgeçmiş Girişi hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayın.

Frontend Developer İş İlanı Detayları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyeribb sayfasında yayınlanan FrontEnd Developer iş ilanına başvuracak adayların üniversitelerin Yazılım Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun ve Angular, React, HTML5, CSS, RESTful API, SASS, JavaScript (Jquery, AJAX, OOP) Java, Spring framework, .NET, ASP.NET, WEB Servisleri tecrübeli olması tercih edilecek. İBB Front End Developer iş ilanına başvuracak adaylar, iştirak şirketi İSBAK A.Ş'de (İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş) istihdam edilecek. Diğer detaylar için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı'nı inceleyiniz.

Genel Nitelikler

  • Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
  • Angular, React, HTML5, CSS, RESTful API, SASS, JavaScript (Jquery, AJAX, OOP) Java, Spring framework, .NET, ASP.NET, WEB Servisleri tecrübeli,
  • Harita frameworklerini kulanmış (Leaflet, Cesium, OpenLayers, ArcGIS API for JavaScript) ve temel düzeyde NOSQL teknolojilerini bilen( MongoDB, Elastic search, Redis v.s) ve Git Versiyonlama bilgisi olan,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
  • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
  • "Front End Developer" alımı yapılacaktır.
Kariyer İBB iş ilanlarına başvuru yapabilmek için www.kariyer.ibb.istanbul sayfasında CV'nizi doldurmanız gerektiğini unutmayın! Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.

İş Tanımı

  • Java script dillerini kullanarak arayüz uygulamalarının geliştirilmesini sağlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aranıyor.
Başvuru için geriye kalan süre

Yorum Gönder

0 Yorumlar