Hakkımızda

kariyeribb.com kamu kurum ve kuruluşlar ile şirketlerin iş ilanlarını bilgi amaçlı paylaşan online hizmet veren bir internet sitesidir.

kariyeribb.com, iş ilanları paylaşan bir internet sitesidir. Burada yayınlanan iş ilanları, eleman ilanları, duyurular, personel alımları ve kariyer tavsiyeleri hakkında içerikler tamamen bilgi amaçlıdır. Hedefimiz başta kamu kurumları olmak üzere, kurum ve şirketlerin iş ilanlarının, duyurularının daha büyük bir kitleye ulaştırılmasına katkı sağlamaktır.

Vizyon

Eleman, personel alımı yapacak kamu kurumları ve şirketler ile iş arayanları en doğru şekilde buluşturmaya katkı sağlamak, hızlı ve doğru bilgilendirmeler yaparak Türkiye'nin istihdam piyasasına destek olmak.

Misyon

kariyeribb.com online ortamda kamu kurumları ile şirketlerin iş ilanlarını paylaşarak, kurumların eleman bulmasına ve iş arayan adayların da iş bulmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Bu sürece destek olmak, iş arayan adayları bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek amacıyla iş başvurusu süreçleri, kariyer rehberi, kariyer eğitimleri, örnek cv hazırlama, sektörel özgeçmiş örnekleri gibi birçok konuda hazırlanan içeriklerle adaylara bilgi paylaşımı yapılıyor.

    Önemli Uyarılar

  • kariyeribb.com'da yayınlanan iş ilanlarına başvurmak isteyen ziyaretçiler, doğrudan kurum ve şirketlerin başvuru sayfasına ya da insan kaynaklarına yönlendirilmektedir.
  • Kurum ve şirketlerin işe alım süreçleri ile ilgili kariyeribb.com'un doğrudan veya dolaylı bir ilgisi yoktur.
  • kariyeribb.com bu hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmez.
  • kariyeribb.com'da site ziyaretçilerine ait herhangi bir kişisel veri tutulmaz ya da ziyaretçilerden herhangi bir kişisel veri talep edilmez.

Saygılarımızla
kariyeribb.com
Kariyer İstihdam Bürosu Birimi

Yorum Gönder

0 Yorumlar