Kariyer İBB ERP uzmanı iş ilanı

İBB kariyer sayfasında ERP uzmanı iş ilanı yayınlandı. ERP geliştirme uzmanı ilanına kimler başvurabilir? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız lisans mezunu ERP geliştirme uzmanı alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan erp uzmanı iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? Hangi bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilir? ERP uzmanının görev tanımı nedir? İBB ERP uzmanı alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

ERP Uzmanı İş İlanı Detayları

İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan ERP geliştirme uzmanı iş ilanına başvuracak adaylar, şirket hedefleri doğrultusunda ERP sistemi için bakım ve arıza taleplerini karşılamak gelen talepleri analiz edip, eğitim vermek gibi sorumluluklarla görevlendirilecek.

ERP Uzmanı İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan ERP uzmanı ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, matematik mühendisliği, yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun, yazılım geliştirme konusunda en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olması gerekiyor. Adayların ERP sistemlerine hakim ve temel SQL bilgisine sahip olması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. İlanda ikamet şartı da bulunurken, Avrupa Yakası'nda Şişli ve çevresinde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB ERP geliştirme uzmanı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Yazılım geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • ERP sistemleri metodolojisine hakim,
 • Temel SQL bilgisine sahip,
 • Web servisleri geliştirme, kullanma ve test etme hakkında bilgi sahibi,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Şişli ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "ERP Geliştirme Uzmanı" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Şirket hedefleri doğrultusunda ERP sistemi için bakım/arıza taleplerini karşılamak, gelen talepleri analiz etmek ve ERP kullanım desteği için eğitim vermek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB Kariyer İstanbul sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar