İBB bilgi işlem personeli iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bilgi işlem personeli alımı yapacak. Adaylarda aranan niteliklerneler? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi meslek lisesi mezunu bilgi işlem personeli alımı yapacak. İBB kariyerde yayınlanan bilgi işlem personeli iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak bilgi işlem personellerinin görev ve sorumlulukları neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB bilgi işlem personeli alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Bilgi İşlem Personeli İş İlanı Detayları

ibb.kariyer iş ilanları sayfasında yayınlanan bilgi işlem personeli iş ilanına başvuracak adaylar, kurumun ihtiyaçları doğrultusunda her türlü donanım ve teknik desteği sunmakla görevlendirilecek.

Bilgi İşlem Personeli İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan bilgi işlem personeli ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle meslek liselerinin teknik eğitim veren bilgisayar veya elektronik bölümlerinden mezun, sunucu, pc donanım ve uygulamalarına hakim olması gerekiyor. İş başvurusu yapacak adayların web tasarım, sosyal medya uygulamalarında bilgi sahibi olması da isteniyor. İlanda ikamet şartı da bulunurken, Avrupa Yakası'nda Zeytinburnu ve çevresinde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB bilgi işlem personeli ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Meslek Liselerinin, teknik eğitim veren Bilgisayar veya Elektronik bölümlerinden mezun,
 • Sunucu, PC donanım ve yazılımlarına hakim,
 • Web tasarım ve uygulamalarını bilen,
 • Sosyal medya uygulamalarında bilgi sahibi,
 • Tercihen Muhasebe, ERP ve Coğrafi Bilgi Sistemlerinde çalışmış,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Zeytinburnu ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Bilgi İşlem Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü donanım ve teknik desteği sunmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
ibb.kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar