İBB iş güvenliği uzmanı iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği uzmanı alımı yapacak. İlanda aranan mezuniyet şartı nedir? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği uzmanı alımı yapacak. Kariyer İBB'de yayınlanan iş güvenliği iş ilanına başvuracak adaylarda istenen mezuniyet şartı nedir? Adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak iş güvenliği uzmanının görev ve sorumlulukları neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB iş sağlığı ve güvenliği uzmanı alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

İş Güvenliği Uzmanı İş İlanı Detayları

İBB Kariyer iş ilanları sayfasında yayınlanan iş güvenliği uzmanı iş ilanına başvuracak adaylar, iş sağlığı, güvenliği ile ilgili tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmek, günlük, haftalık ve aylık süreçlerde denetim ve raporlama yapmak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili gerekli eğitimleri vermekle görevlendirilecek.

Kimler İş Güvenliği Uzmanı Olabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan isg uzmanı ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin elektrik mühendisliği ya da elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olması gerekiyor. İlanda ikamet şartı da bulunurken, Avrupa Yakası'nda Bakırköy ve çevre ilçelerde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB isg uzmanı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası; Bakırköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Çalışma ortamının gözetimini yapmak, iş yerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik kontrol ve ölçümleri kontrol etmek,
 • İş Sağlığı, güvenliği ve çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmek ve uygulamaların sürekliliğini sağlamak,
 • Denetimlerin günlük, haftalık ve aylık baz da planlanarak gerçekleştirilmek ve raporlamak, eylem planlarını hazırlayarak takip etmek,
 • İş sağlığı, güvenliği ve çevre konularında tüm gerekli eğitimleri hazırlamak ve eğitimleri tamamlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
kariyer.ibb sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar