İBB kontrol merkezi mühendisi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kontrol merkez mühendisi iş ilanı yayınladı. İBB iş ilanı kriterleri neler? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kontrol merkezi mühendisi alımı yapacak. Kariyer İBB'de yayınlanan kontrol merkezi mühendisi iş ilanına başvuracak adaylarda istenen mezuniyet şartı nedir? Adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak kontrol merkezi mühendisinin görevleri neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB kontrol merkezi mühendisi alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Kontrol Merkezi Mühendisi İş İlanı Detayları

İBB iş ilanları sitesinde yayınlanan kontrol merkezi mühendisi iş ilanına başvuracak adaylar, görevlendirileceği kontrol merkezinin tüm sorumluluğunu üstlenerek, oluşabilecek sorunları tanılayıp çözmekle görevlendirilecek.

Kimler İlana Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan ilana iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin elektrik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun ve SCADA Yazılım Sistemi'ni en az 2 yıldır kullanıyor olması gerekiyor. Adayların Autocad ve Dialux programlarına da hakim olması öncelikli kriterler arasında yer alıyor. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB kontrol merkezi mühendisi ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • SCADA Yazılım Sistemini kullanma konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Autocad ve Dialux Programları’na hakim,
 • Raporlama ve sunum hazırlama,
 • B sınıfı ehliyeti olan (son 2 yıldır aktif araç kullanan),
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Bayrampaşa ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Kontrol Merkezi" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Kontrol Merkezinin tüm sorumluluğunu üstlenmek,
 • Oluşabilecek sistemsel ve yapısal sorunları tanılayıp çözmek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar