İBB Kariyer kaynak ustası iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaynak ustası alımı yapacak. İBB Kariyer iş başvurusu nasıl yapılır? Detaylar kariyeribb.com'da!

İBB Kariyer kaynak ustası iş ilanı yayınladı.İBB iş ilanlarında yayınlanan kaynak ustası iş ilanına kimler başvuru yapabilir, istenen belgeler neler? İlana başvuracak adaylarda aranan mezuniyet şartı nedir? İş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve nitelikler neler? İBB kaynak ustası alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

İş İlanı Detayları

İBB iş ilanlarısayfasında yayınlanan kaynak ustası iş ilanına başvuracak adaylar, kurum tarafından görevlendirilen kaynak işlerini, elektriksel yollar ile kesim veya birleştirme işlemlerini yapmak gibi sorumlulukları yerine getirecek.

Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle mesleki yeterlilik belgesine sahip, gaz altı, argon ve elektrod kaynağı konusunda en az 2 yıl deneyimli olması gerekiyor. Ayrıca iş başvurusu yapacak adayların B sınıfı ehliyeti, SRC4 ve psikoteknik belgeleri olması da tercih edilecek. 9 Ocak'ta yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB kaynak ustası alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az ilköğretim mezunu,
 • Kaynak işlerinde, Gaz Altı, Argon ve Elektrod Kaynağı konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • B sınıfı ehliyeti olan ( son 2 yıldır aktif araç kullanan),
 • SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Bayrampaşa ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Kaynak Ustası" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Tanımlanan kaynak işlerini, elektriksel yollar ile kesim veya birleştirme işlemi yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar