İBB akaryakıt satış personeli iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi akaryakıt satış personeli alımı yapacak. Kariyer İBB'de yayınlanan ilana nasıl başvurulur? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi akaryakıt satış personeli alımı yapacak. İBB kariyer sayfasında yayınlanan akaryakıt satış personeli iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak akaryakıt satış personellerinin görevleri neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB akaryakıt satış personeli alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Akaryakıt Satış Personeli İş İlanı Detayları

kariyer.ibb.istanbul iş ilanları sitesinde yayınlanan akaryakıt pompacısı iş ilanına başvuracak adaylar, tankerle gelen yakıtı istasyon tankına boşaltmak, pompayı programlamak ve araç deposuna yakıt doldurmak gibi işlerle görevlendirilecek.

Kimler Başvurabilir?

İBB Kariyer'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle en az lise mezunu ve satış konusunda deneyimli olması gerekiyor. B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen ve İstanbul Avrupa Yakası'nda Fatih ve çevre ilçelerde, Anadolu Yakası'nda Üsküdar ve çevre ilçelerde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB akaryakıt satış personeli alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • Satış konusunda deneyimli,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası için; Fatih ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • İstanbul Anadolu Yakası için; Üsküdar ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Akaryakıt Satış Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Tankerle gelen yakıtı istasyon tankına boşaltmak,
 • Akaryakıt pompasının temizliğini yapmak,
 • Pompayı programlamak,
 • Araç deposuna akaryakıt doldurmak,
 • İstasyon akaryakıt tanklarının kontrolünü yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar