İBB Kariyer lojistik personeli iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi lojistik personeli alımı yapacak. İBB kariyerde yayınlanan ilana nasıl başvurulur? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi lojistik personeli alımı yapacak. İBB kariyerde yayınlanan lojistik personeli iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık, mezuniyet ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak lojistik personellerinin görevleri neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB lojistik personeli alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Lojistik Personeli İş İlanı Detayları

kariyeribb iş ilanları sitesinde yayınlanan lojistik personeli iş ilanına başvuracak adaylar, üretimden çıkan, depolanması gereken ya da sevkiyatı yapılacak malların kontrol ve sevkiyatını yapmak görevlendirilecek.

Kimler Lojistik Personeli Olabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan ilana iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin lojistik eğitim veren bölümlerinden mezun, depo ve stok yönetimi konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olması gerekiyor. Ayrıca lojistik elemanı ilanına başvuracak adayların forklift ve B sınıfı ehliyete sahip olması da aranan nitelikler arasında öne çıkıyor. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona eriyor. İBB lojistik elemanı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Lojistik eğitimi veren bölümlerinden mezun,
 • Depo ve Stok Yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
 • Forklift ve B sınıfı ehliyete sahip, (son 2 yıldır aktif araç kullanabilen)
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Bakırköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda; Bostancı ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Lojistik Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Üretimden çıkan, depolanma gereksinimi olan ya da sevkiyatı yapılacak malların kontrolünü, sevkini ve teslimini gerçekleştirmek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar