Kariyer İBB bilgi işlem sorumlusu iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sitesi bilgi işlem sorumlusu iş ilanı yayınladı. İBB iş ilanına nasıl başvurulur? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız lisans mezunu bilgi işlem sorumlusu alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan bilgi işlem uzmanı iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? Hangi bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilir? İşe alınacak bilgi işlem personellerinin görev ve sorumlulukları neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB bilgi işlem sorumlusu alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Bilgi İşlem Sorumlusu İş İlanı Detayları

ibb.kariyer iş ilanları sayfasında yayınlanan bilgi işlem uzmanı iş ilanına başvuracak adaylar, şirketin işletim sistemlerini, yazılım ve donanımını yönetmek, program hazırlamak gibi görevlerin sorumluluğunu üstlenecek.

Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan bilgi işlem görevlisi ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin lisans eğitimi veren bilgisayar, elektronik, yazılım bölümlerinden birinden mezun ve yazılım alanında en az 5 yıl iş deneyimi olması gerekiyor. İBB iş başvurusu yapacak adayların MS SQL veri tabanına hakim, ileri seviyede NET, SQL Script bilgisine sahip olması da aranan nitelikler arasında öne çıkıyor. İlanda ikamet şartı da bulunurken, Avrupa Yakası'nda Zeytinburnu ve çevresinde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB bilgi işlem sorumlusu ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin lisans eğitimi veren, Bilgisayar, Elektronik ve Yazılım bölümlerinden mezun,
 • Yazılım alanında en az 5 yıl sektör tecrübesi bulunan,
 • MS SQL veri tabanına hakim,
 • İleri seviyede .NET, SQL Script bilgisine sahip,
 • LAN, WAN sistemlerle ilgili bilgi sahibi,
 • Büyük ölçekli ERP ve veri tabanları üzerinde çalışmış ve ERP implementasyonunda görev alabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Zeytinburnu ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Bilgi İşlem Sorumlusu" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Şirketin işletim sistemlerini, yazılım ve donanımını yönetmek,
 • Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda program hazırlamak, geliştirmek, her türlü donanım ve teknik desteği sunmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB Kariyer İstanbul sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar