İBB insan kaynakları uzmanı iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları uzmanı alımı yapacak. Adaylarda aranan mezuniyet şartı nedir? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız lisans mezunu insan kaynakları uzmanı alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan insan kaynakları uzmanı iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? Hangi bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilir? İşe alınacak insan kaynakları uzmanının görev ve sorumlulukları neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB insan kaynakları uzmanı alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

İnsan Kaynakları Uzmanı İş İlanı Detayları

ibb.kariyer iş ilanları sayfasında yayınlanan insan kaynakları uzmanı iş ilanına başvuracak adaylar, aylık puantaj ve bordro işlemlerini gerçekleştirmek, SGK ve işkur bildirimlerini hazırlamak gibi işlerin sorumluluğunu üstlenecek.

Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan insan kaynakları uzmanı ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle lisans mezunu, iş kanunu, bordro ve yasal mevzuat konusunda en az 5 yıl deneyimli olması ve ERP programını aktif olarak kullanabilmesi gerekiyor. İlanda ikamet şartı da bulunurken, Avrupa Yakası'nda Şişli ve çevresinde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB insan kaynakları uzmanı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az Lisans mezunu,
 • İş Kanunu, Bordro ve Yasal Mevzuat konusunda az 5 yıl deneyimli,
 • ERP programını aktif olarak kullanabilen,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda; Şişli ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "İnsan Kaynakları Uzmanı" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Aylık puantaj ve bordro işlemlerini gerçekleştirmek,
 • SGK ve İşkur bildirimlerini hazırlamak,
 • Performans Yönetim,İşe Alım ve İşten Ayrılma Süreçlerine destek vermek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB Kariyer İstanbul sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar