İBB tahribatsız muayene teknikeri iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tahribatsız muayene teknikeri alımı yapacak. İBB iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tahribatsız muayene teknikeri alımı yapacak. İBB Kariyer'de yayınlanan tahribatsız muayene teknikeri iş ilanına başvuracak adaylardan istenen mezuniyet şartı nedir? Adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak tahribatsız muayene teknikerlerinin görevleri neler? İBB tahribatsız muayene teknikeri alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

İş İlanı Detayları

Kariyer İBB iş ilanları sitesinde yayınlanan tahribatsız muayene teknikeri iş ilanına başvuracak adaylar, tahribatsız muayene yapılacak olan malzeme ya da parçanın bütünlüğüne zarar vermeden, malzemelerin iç yapısının incelenmesi, kalite açısından uygunluğunun değerlendirilmesi işlemlerinin yapılması gibi sorumlulukları üstlenecek.

Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan tahribatsız muayene teknikeri ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle en az ön lisans makine, elektrik, elektronik, inşaat, metal teknikerliği bölümlerinden mezun, Ultrasonik Muayene Seviye 2 belgesine sahip, Manyetik Parçacık Testi, Sıvı Penetrant, Gözle Muayene, Radyografik Muayene Seviye 2 belgesine sahip ve tahribatsız muayene alanında en az 1 yıl deneyimli olması gerekiyor. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB tahribatsız muayene teknikeri iş ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az ön lisans mezunu,
 • Üniversitelerin Makine, Elektrik, Elektronik, İnşaat, Metal teknikerliği bölümlerinden mezun,
 • Ultrasonik Muayene Seviye 2 belgesine sahip,
 • Manyetik Parçacık Testi, Sıvı Penetrant, Gözle Muayene, Radyografik Muayene Seviye 2 belgesine sahip,
 • Tahribatsız muayene alanında en az 1 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarına hâkim,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda; Pendik ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Tahribatsız Muayene Teknikeri" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Tahribatsız muayene yapılacak olan malzeme ya da parçanın bütünlüğüne zarar vermeden, malzemelerin iç yapısının ve malzeme yüzeyinin, gerekli materyal ve metotlar kullanarak incelenmesi, yorumlanması; ürünlerin çeşitli endüstriyel alanlarda kullanımı öncesinde kalite açısından uygunluğunun değerlendirilmesi işleminin yapılması.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar