İBB proje maliyet analizi mühendisi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi proje maliyet analizi mühendisi alımı yapacak. Proje mühendisi ilanına nasıl başvurulur? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi proje maliyet analizi mühendisi alımı yapacak. Kariyer İBB'de yayınlanan proje mühendisi iş ilanına başvuracak adaylardan istenen mezuniyet şartı nedir? Adaylarda aranan tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? İşe alınacak proje maliyet analizi mühendislerinin görevleri neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB proje maliyet analizi mühendisi alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Proje Mühendisi İş İlanı Detayları

İBB iş ilanları sitesinde yayınlanan proje maliyet analizi mühendisi iş ilanına başvuracak adaylar, proseslerle sürekli iyileştirmeyi sağlayacak hedef ve ölçütleri belirlemek, özel proje ve özel ürün istekleri için maliyet ve fiyat analizi yapmak, verimlilik artırmaya yönelik fikirler üretmek gibi görevleri yerine getirecekler.

Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan proje maliyet analizi mühendisi ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle üniversitelerin endüstri mühendisliği, çevre mühendisliği, matematik, istatistik bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekiyor. Ayrıca adayların ÖSYM tarafından geçerli sayılan dil sınavlarından en az 60 puan almış olması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB proje maliyet analizi mühendisi iş ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun,
 • MS Office programlarını kullanabilen ve programlara hakim,
 • ÖSYM tarafından geçerli sayılan dil sınavlarından en az 60 puan almış olmak,
 • Bütçe ve Maliyet etüdü alanında en az 2 yıl tecrübeli,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda Pendik ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Proje Maliyet Analizi Mühendisi" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Proseslerde sürekli iyileştirmeyi sağlayacak hedef ve ölçütleri belirlemek,
 • Özel proje ve özel ürün istekleri için maliyet ve fiyat analizi çalışmalarını yapmak,
 • Maliyet azaltmaya ve verimlilik arttırmaya yönelik fikirler üretmek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar