Kariyer İBB elektrik teknisyeni iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi elektrik teknisyeni alımı yapacak. Kariyer İBB elektrik teknisyeni iş ilanı detayları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), meslek yüksekokullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun alacak. Kariyer İBB iş başvurusu yapacak adaylar, elektrik tesisatlarının bakım, onarım ve kurulumunu yapmakla görevlendirilecek. İBB Kariyer İstanbul'da 6 Mart'ta yayınlanan Elektrik Teknisyeni iş ilanına başvurular 16 Mart'ta sona eriyor. İBB'nin adaylarda aradığı diğer tecrübe ve nitelikler neler? İBB Kariyer giriş nasıl yapılır? Tüm detaylar kariyeribb.com'da!

Kariyer İBB özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır. İBB Kariyer Özgeçmiş Girişi hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayın.

Elektrik Teknisyeni İş İlanı Şartları Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyeribb sayfasında yayınlanan Elektrik Teknisyeni iş ilanına başvuracak adayların, elektrik arıza onarım ve bakım işlerinde en az 1 yıl deneyim sahibi olması isteniyor. İlan hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı'nı inceleyiniz.

Genel Nitelikler

  • En az Meslek Yüksek Okullarının; Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,
  • Arıza onarım ve bakım işlerinde en az 1 yıl deneyimli,
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
  • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
  • "Elektrik Teknisyeni" alımı yapılacaktır.
Kariyer İBB online başvuru yapabilmek için www.kariyer.ibb.istanbul sayfasında CV'nizi doldurmanız gerektiğini unutmayın! hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.

İş Tanımı

  • Elektrik sistemleri ile ekipmanlarının arıza tespitini yapmak,
  • Elektrik donanımlarının kontrol, bakım veya onarımını sağlamak,
  • Elektrik tesisatı kurulumunu tamamlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aranıyor.
Başvuru için geriye kalan süre

Yorum Gönder

0 Yorumlar