İBB Kariyer büro personeli iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi büro personeli alımı yapacak. İBB büro personeli iş ilanına kimler başvurabilir? İBB iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi büro personeli alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan büro personeli iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Büro personeli adayının hangi programları kullanması gerekiyor? Büro personelinin görevleri neler? İBB iş ilanına kimler başvuru yapabilir? İBB büro personeli iş başvurusu hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Büro Personeli İş İlanı Detayları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 23 Aralık'ta yayınladığı büro personeli alımı ilanından sonra bir kez daha büro personeli ilanı yayınladı. İBB iş başvurusu yapacak adaylar, ofisteki günlük işlerin sorumluluğunu üstlenerek, işleri koordineli bir şekilde yürüterek, günlük yazışmaları ve bilgisayar girişlerini yapacak.

Büro Personeli İş İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle MS Office programlarını kullanabilmesi ve en az önlisans elektrik, elektronik, makine, mekatronik, metalurji bölümlerinde mezun olması gerekiyor. 9 Ocak'ta yayınlanan büro personeli ilanına başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB büro personeli alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az Önlisans Mezunu,
 • Elektrik, Elektronik, Makine, Mekatronik, Metalurji bölümlerinden mezun,
 • MS Office programlarını kullanabilen ve programlara hakim,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda Pendik ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Büro Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Ofisteki günlük işleyişten sorumlu olmak,
 • Mevcut işleri koordineli bir şekilde yürütmek,
 • Bilgisayar girişlerini sağlamak, günlük yazışmaları ayarlamak, raporlama işlemlerini tamamlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar