İBB şoför alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şoför alımı ilanı yayınladı. Hangi sınıf ehliyet isteniyor? İBB iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şoför alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan şoför iş ilanına kimler başvuru yapabilir? İlana başvuracak adayların, hangi ehliyet sınıfına sahip olması gerekiyor? İş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Adaylardan istenen belgeler neler? İBB şoför alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Şoför İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan Şoför iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetleri, mobil iletişim noktaları aracılığıyla vatandaşlarla buluşturmakla görevlendirilecekler.

Şoför İş İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle E sınıfı sürücü belgesi ile SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olması gerekirken, adayların aktif sürücü olması isteniyor. En az lise mezunu adayların başvurusuna açık olan şöför ilanında adayların vardiyalı çalışmaya bir engeli olmaması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. 26 Aralık'ta yayınlanan ilana başvurular 1 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB şoför alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

İETT Otobüs Şoförü İlanı'nı incelemek için bağlantıya tıklayın.

Genel Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip,
 • Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden,
 • "Şoför" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetleri, mobil iletişim noktaları aracılığıyla vatandaşla buluşturmak ve en iyi hizmeti sağlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar