İBB Kariyer arkeolog iş ilanı

İBB kariyer arkeolog alımı iş ilanı yayınladı. İBB arkeolog iş ilanı kriterleri neler? İBB güncel iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi arkeolog alımı yapacak. Kariyer İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan arkeolog iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Arkeolog ilanına başvuracak adaylarda aranan uzmanlıklar neler, adaylar nerede görevlendirilecek? Kariyer İBB iş ilanına kimler başvuru yapabilir? İBB arkeolog alımı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan arkeolog iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul Geneli Kültür Varlığı Restorasyon Birimi'nde görevlendirilecek. İşe alınacak arkeologlar, restorasyon uygulamalarında ortaya çıkabilecek arkeolojik kalıntıların tespiti, korunması, belgelendirilmesi gibi sorumlulukları üstlenecek.

İş İlanına Kimler Başvurabilir?

İBB Kariyer'de yayınlanan iş ilanına başvuracak uzmanların, öncelikle üniversitelerin arkeoloji bölümlerinden mezun olması ve restorasyon ve belgelendirme işlemlerinde deneyimli olması gerekiyor. 23 Aralık'ta yayınlanan ilana başvurular 2 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB arkeolog alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Arkeoloji bölümlerinden mezun,
 • Restorasyon uygulamalarında ve belgelendirme konusunda deneyimli,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
 • "Arkeolog" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Geneli, Kültür Varlığı Restorasyon uygulamalarında ortaya çıkabilecek olan arkeolojik kalıntıların tespiti, korunması ile fotoğraf, çizim ve teknolojik imkanlarla belgelendirilmesinin yapılması.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar