Kariyer İBB mekatronik mühendisi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, mekatronik mühendisi alımı yapacak. Kariyer İBB iş ilanı şartları neler? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), alanında en az 1 yıl iş deneyimine sahip, tercihen demiryolu projesinde çalışmış, en az lisans mezunu alacak. İBB Kariyer iş başvurusu yapacak adayların, üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden olması, iyi derecede İngilizce bilmesi ve YDS, UDS vb. yabancı dil sınavlarından en az 70 puan almış olması gerekiyor. İBB Kariyer İstanbul'da 25 Mart'ta yayınlanan Mekatronik Mühendisi iş ilanına başvurular 4 Nisan'da sona eriyor. İBB'nin adaylarda aradığı diğer tecrübe ve nitelikler neler? Kariyer İBB iş başvurusu nasıl yapılır? Tüm detaylar kariyeribb.com'da!

Kariyer İBB özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır. İBB Kariyer Özgeçmiş Girişi hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayın.

Mekatronik Mühendisi İş İlanı Şartları Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyeribb sayfasında yayınlanan Mekatronik Mühendisi iş ilanına başvuracak adaylar, İBB iştirak şirketi Metro İstanbul'da istihdam edilecek. Adayların, otomotiv, makina veya diğer ulaşım taşıtlarının üretim, kalite, kontrol, tedarik, proses kontrol ve yönetimi, planlamasında çalışmış olması tercih edilecek. İBB personel alımı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı'nı inceleyiniz.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Alanında en az 1 yıl tecrübeli ve tercihen herhangi bir demiryolu projesinde çalışmış,
 • DC/AC konvertör sistemleri, motor sürücü sistemleri, enerji geri kazanım ve ölçüm sistemleri, otomasyon ve kontrol bilgisine sahip, OG/Elektrik tesisler/tesisat konularında proje/müşavirlik veya yapım tecrübesi olan,
 • Tercihen demiryolu araçlarında bakim tecrübesine sahip, devreye alma bilgisine sahip, elektrik devre şemalarını devre analizlerini yapabilecek seviyede okuyabilen,
 • Tercihen Otomotiv, makina veya diğer ulaşım taşıtlarının üretim, kalite, kontrol, tedarik, proses kontrol ve yönetimi, is ve üretim planlama konularında çelişmiş, sanayiyi ve üreticileri bilen, üretim yaptırabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilen ve YDS, UDS vb. yabancı dil sınavlarından en az 70 puan almak,
 • Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat yapabilme konusunda esnek,
 • Gece vardiyası dahil olmak üzere vardiyalı sistemle çalışmaya uygun,
 • Yeraltında tünel-metro vb. alanlarda çalışabilmek için sağlık durumu elverişli olan,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
 • "Mekatronik Mühendisi" alımı yapılacaktır.
Kariyer İBB online başvuru yapabilmek için www.kariyer.ibb.istanbul sayfasında CV'nizi doldurmanız gerektiğini unutmayın! hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.

İş Tanımı

 • Raylı sistemlere ait araç, elektronik, elektrik, demiryolu, elektromekanik sistemlerin arıza, bakım ve revizyon süreçlerini planlamak ve gerekli faaliyetleri yürütmek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aranıyor.
Başvuru için geriye kalan süre

Yorum Gönder

0 Yorumlar