İBB hasta bakıcı iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hasta bakıcı ve bakım personeli iş ilanı yayınladı. İBB iş ilanlarına nasıl başvurulur? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hasta bakıcı alımı yapacak. İBB kariyer iş ilanları sayfasında yayınlanan hasta bakıcı iş ilanına başvuracak adaylarda aranan mezuniyet, tecrübe, uzmanlık ve diğer nitelikler neler? Hasta bakıcı ve bakım personelinin görev tanımı nedir? İBB hasta bakıcı ve bakım personeli alımı ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Hasta Bakıcı İş İlanı Detayları

kariyer.ibb.istanbul sayfasında yayınlanan hasta bakıcı iş ilanına başvuracak adaylar, İBB'nin sunduğu sağlık hizmetleri kapsamında görevlendirilerek, hastanın kişisel bakımını, transferini, güvenliğini sağlayacaklar.

Hasta Bakıcı İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan hasta bakıcı ve yardımcı personel ilanına iş başvurusu yapacak adayların öncelikle en az lise mezunu, tercihen Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası'na sahip olması ve en az 2 yıl deneyimli olması gerekiyor. İlanda ikamet şartı da bulunurken, Anadolu Yakası'nda Ataşehir ve çevresinde ikamet eden adaylar öncelikle tercih edilecek. 9 Ocak'ta kariyer.ibb.istanbul'da yayınlanan ilana başvurular 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB hasta bakıcı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz.

Genel Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikasına sahip,
 • Hasta ve Yaşlı Bakımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Hasta Bakıcı & Bakım Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Hastanın kişisel bakımı ile ilgili olan tüm işleri eksiksiz ve hijyen kuralları içinde yerine getirmek,
 • Hastanın, hastane içerisinde ilgili bölümlere transferini sağlamak ve güvenlik önlemlerini almak,
 • Hasta bakım malzemelerinin takibini ve düzenini sağlamak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB Kariyer İstanbul sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar