İBB sahne teknisyeni alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sahne teknisyeni alımı yapacak. İBB sahne teknisyeni ilanı iş başvurusu nasıl yapılır? Detaylar kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az ilkokul mezunu Sahne Teknisyeni alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan Sahne Teknisyeni iş ilanına kimler başvuru yapabilir? Sahne Teknisyeni hangi kurumda görevlendirilecek? İBB sahne teknisyeni iş ilanına başvuracak adaylarda aranan tecrübeler nedir? Sahne teknisyeni adaylarını görev ve sorumlulukları neler? Sahne Teknisyeni iş başvurusu hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Sahne Teknisyeni İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan Sahne Teknisyeni iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ ve Şehir Tiyatroları bünyesinde görevlendirilecek. Sahne teknisyenleri İBB'nin düzenlediği tiyatro, opera ve konserlerde ses ve görüntü çalışmalarının sorumluluğunu üstlenecekler.

İBB İş İlanına Kimler Başvurabilir?

İBB Kariyer'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adaylar, öncelikle sahne teknisyenliği alanında en az 3 yıl çalışmış olması gerekiyor. İlana başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olması ve erkek adayların askerlik göreviyle ilişiği olmaması şartı bulunuyor. İBB iş ilanında ikamet şartı da bulunuyor. Sahne Teknisyeni ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az ilkokul mezunu,
 • Sahne teknisyenliği alanında en az 3 yıl deneyimli,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda Beşiktaş, Fatih, Şişli, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • İstanbul Anadolu Yakası için; Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden
 • "Sahne Teknisyeni" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Bütün opera, bale ve tiyatroların, gösteri merkezlerinin, sanat kuruluşlarının vb. alanların ışık, ses ve görüntü konularındaki teknik çalışmalarını yürütme işlemlerinin yerine getirilmesi.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için aşağıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.

Aday Kriterleri Şartları'na Dikkat!

İBB iş başvurusu yapmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı incelemeyi unutmayın. Kendi özgeçmişinize ve iş tecrübelerinize uygun ilanlara başvurmanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir nitelik ya da ayrım gözetmeden Kariyer İBB'de yayınlanan tüm ilanlara başvuru yapmanız başvurunuzun değerlendirilmesinde size bir avantaj sağlamaz.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli (En Az 3 Yıl)
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : İlkokul(Mezun)
Belge/Sertifika : Havuz Operatörlük Belgesi

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ
Kategori Teknik İşler
Sektör Eğlence Kültür Sanat
Pozisyon : Sahne Teknisyeni (Teknik Eleman)
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : Belirtilmedi
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Çalışma Yeri : İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Beşiktaş, Fatih, Şişli, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ve çevre ilçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve çevre ilçeler)
Yayınlanma Tarihi : 12 Aralık 2019
Güncelleme Tarihi : -
Son Başvuru Tarihi : 22 Aralık 2019

Başvuru için geriye kalan süre
Kariyer İBB hakkında detaylı bilgi için "Kariyer İBB Nedir?" başlıklı yazımızı inceleyin.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar