Kariyer İBB kunduracı iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kunduracı iş ilanı yayınladı. Kunduracı iş başvurusu için aranan nitelikler neler? İBB güncel iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az ilköğretim mezunu Kunduracı alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan Kunduracı iş ilanına kimler başvuru yapabilir? Kunduracının görevleri neler? İşe alınacak personeller hangi kurumda görevlendirilecek? İBB kunduracı iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler nedir? Kunduracı iş başvurusu hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Kunduracı İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan Kunduracı iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ ve Şehir Tiyatroları bünyesinde görevlendirilecek. İşe alınacak kunduracılar, tiyatro oyunları için gerekli kunduraların üretimi, bakım ve onarımı gibi işlerde görevlendirilecekler.

İBB İş İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adaylar, öncelikle Kunduracı Ustalık Belgesi'ne ve en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olması gerekiyor. İlanda, adayların en az ilköğretim mezunu olması ve erkek adayların askerlik göreviyle ilişiği olmaması şartı da bulunuyor. İş başvurusu yapacak adayların vardiyalı çalışmaya bir engeli olmaması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. Kunduracı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az ilköğretim mezunu,
 • Kunduracı Ustalık Belgesi’ne ve sertifikasına sahip olan,
 • Kunduracı olarak en az 3 yıl tecrübeli,
 • Vardiyalı çalışma konusunda esnek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası için; Beşiktaş, Fatih, Şişli, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • İstanbul Anadolu Yakası için; Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • "Kunduracı" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olması.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için aşağıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.

Aday Kriterleri Şartları'na Dikkat!

İBB iş başvurusu yapmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı incelemeyi unutmayın. Kendi özgeçmişinize ve iş tecrübelerinize uygun ilanlara başvurmanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir nitelik ya da ayrım gözetmeden Kariyer İBB'de yayınlanan tüm ilanlara başvuru yapmanız başvurunuzun değerlendirilmesinde size bir avantaj sağlamaz.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli (En Az 3 Yıl)
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : İlköğretim(Mezun)
Belge/Sertifika : Kunduracı UStalık Belgesi

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ
Kategori Teknik İşler
Sektör Eğlence Kültür Sanat
Pozisyon : Kunduracı
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : Belirtilmedi
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Çalışma Yeri : İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Beşiktaş, Fatih, Şişli, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ve çevre ilçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve çevre ilçeler)
Yayınlanma Tarihi : 12 Aralık 2019
Güncelleme Tarihi : -
Son Başvuru Tarihi : 22 Aralık 2019

Başvuru için geriye kalan süre
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar