İBB makina mühendisi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi makina mühendisi alımı yapacak. İBB makina mühendisi iş ilanına kimler başvurabilir? İBB iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Makina Mühendisi alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan Makina Mühendisi iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Makine mühendisi adayında aranan iş tecrübeleri neler? Makina mühendisinin görevleri neler? İBB iş ilanına kimler başvuru yapabilir? İBB makina mühendisi iş ilanı hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Makina Mühendisi İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan Makina Mühendisi iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul Geneli Kültür Varlığı taşınmazlarında tesisat proje uygulamalarını gerçekleştirecek.

İBB İş İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle üniversitelerin makina mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. İBB, adayların esnek çalışma saatlerine engeli olmamasını isterken, adayların şantiye ve iş akışı yönetiminde tecrübeli olması aranan nitelikler arasında öne çıkıyor. 23 Aralık'ta yayınlanan ilana başvurular 2 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB makine mühendisi alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Taşınmazlarda tesisat proje ve uygulamalarında çalışacak,
 • Şantiye ve iş akışında yönetim kabiliyeti olan,
 • Restorasyon uygulamalarında iş programı ve hakediş konularında deneyimli,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
 • "Makina Mühendisi" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Geneli Kültür Varlığı taşınmazlarda tesisat proje uygulamalarını yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar