İBB inşaat mühendisi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi inşaat mühendisi alımı yapacak. İBB inşaat mühendisi iş ilanına kimler başvurabilir? İBB güncel iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan İnşaat Mühendisi iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? İnşaat mühendisi adayında aranan iş tecrübeleri neler? İnşaat mühendisinin görevleri neler? İBB iş ilanına kimler başvuru yapabilir? İBB inşaat mühendisi alımı ilanına başvurular ne zaman sona erecek? İBB güncel iş ilanları kariyeribb.com'da!

İnşaat Mühendisi İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan İnşaat Mühendisi iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul Geneli Kültür Varlığı taşınmazlarında yapısal tetkikleri tamamlamak, güçlendirme projelerini ve restorasyon uygulamalarını gerçekleştirmekle görevlendirilecek.

İBB İş İlanına Kimler Başvurabilir?

İBB Kariyer'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Taşınmazlarda yapısal tetkik tecrübesine sahip, güçlendirme projelerinde görev alacak, şantiye ve iş akışında yönetim kabiliyetine sahip adayların başvuru yapması istenirken, iş başvurusu yapacak inşaat mühendislerinin esnek çalışma saatlerine engeli olmaması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. 23 Aralık'ta yayınlanan ilana başvurular 2 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB inşaat mühendisi alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Taşınmazlarda yapısal tetkik yapabilen,
 • Güçlendirme Projelerinde görev alacak,
 • Şantiye ve iş akışında yönetim kabiliyeti olan,
 • Restorasyon uygulamalarında iş programı ve hakediş konularında deneyimli,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
 • "İnşaat Mühendisi" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Geneli Kültür Varlığı taşınmazlarda yapısal tetkikleri tamamlamak, güçlendirme projelerini ve restorasyon uygulamalarını yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar