İBB cami temizlik personeli iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi cami temizlik personeli alımı yapacak. İBB temizlik personeli iş ilanına kimler başvurabilir? İBB iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne Cami Temizlik Personeli alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan Cami Temizlik Personeli iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Cami Temizlik Personeli ilanına iş başvurusu yapacak adaylarda aranan mezuniyet şartı nedir? Cami Temizlik Personeli görev ve sorumlulukları neler? İBB iş ilanına kimler başvuru yapabilir? İBB cami temizlik personeli iş başvurusu hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

Cami Temizlik Personeli İş İlanı Detayları

İBB kariyer sayfasında yayınlanan Cami Temizlik Personeli iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul genelinde yer alan 39 adet tarihi ve turistik öneme sahip caminin temizlik işlerini yapacak.

İBB İş İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. İBB temizlik elemanı ilanına başvuracak adayların esnek çalışma saatlerine engeli olmamasını isterken, erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması da aranan özellikler arasında bulunuyor. 23 Aralık'ta yayınlanan ilana başvurular 2 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB temizlik personeli alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az İlköğretim mezunu,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
 • "Cami Temizlik Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Genelinde yer alan 39 adet tarihi ve turistik öneme sahip camilerin; günlük, haftalık ve aylık şekilde rutin temizliklerini ve genel bakımlarını yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar