Cami temizlik personeli (engelli) iş ilanı

İBB cami temizlik personeli alımı ilanını engellilere özel yayınladı. Engelli adayların başvurusuna ayrıca açılan ilana nasıl başvurulur? İBB iş ilanları kariyeribb.com'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, engellilere özel yeni bir ilan daha yayınladı. İBB, Cami Temizlik Personeli ilanı için engelli personel alımı yapacak. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan Cami Temizlik Personeli (Engelli) iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Cami Temizlik Personeli ilanına iş başvurusu yapacak engelli adaylardan istenen belgeler neler? İBB iş ilanlarına başvurular nasıl yapılır? İBB, engelli cami temizlik personeli iş başvurusu hakkında detaylar kariyeribb.com'da!

İş İlanı Detayları

Kariyeribb sayfasında yayınlanan Cami Temizlik Personeli (Engelli) iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul genelinde yer alan 39 adet tarihi ve turistik öneme sahip caminin günlük, haftalık ve aylık rutim temizlik işlerini yapacak.

İBB İş İlanına Kimler Başvurabilir?

Kariyer İBB'de yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle yüzde 40 ve üzeri engelli raporuna sahip olması gerekiyor. En az ilköğretim mezunu adayların başvurusana açık ilana başvuracak adayların esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olması da aranan şartlar arasında. 23 Aralık'ta yayınlanan ilana başvurular 2 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. İBB engelli temizlik personeli alımı ilanı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımını inceleyiniz..

Genel Nitelikler

 • En az İlköğretim mezunu,
 • %40 ve üzeri engelli raporuna sahip,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
 • "Cami Temizlik Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Genelinde yer alan 39 adet tarihi ve turistik öneme sahip camilerin; günlük, haftalık ve aylık şekilde rutin temizliklerini ve genel bakımlarını yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.
İBB'nin kariyer sayfasında oluşturduğunuz özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve belirli aralıklarla güncellemeniz, deneyim, tecrübe ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatları konusunda size daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
Başvuru için geriye kalan süre

İBB Kariyer İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan yeni sekmede ilanın üst tarafında yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. kariyer.ibb.istanbul sayfasına giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
  4. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız. (Eğer özgeçmişinizi daha önce hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. Kariyer İBB özgeçmiş oluşturmak için linke tıklayın.)
  5. Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar