İBB gassal alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nde görevlendirilecek kadrolu gassal alımı yapılacak. Detaylar kariyeribb'de!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSPER A.Ş, ‘Gassal’ alımı yapacak. Kariyer İBB’de 1 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan iş ilanına kimler iş başvurusu yapabilir? Gassal iş ilanına başvuracak adaylarda aranan kriterler nelerdir? Gassal personelinin sahip olması gereken nitelikler neler? Gassal iş ilanına başvuru süresi ne zaman sona eriyor? İBB iştiraklerinden İSPER bünyesindeki Cenaze ve Defin Hizmetleri'ne kadrolu gassal alımı ile ilgili detaylar yazımızın devamında..

Gassal Personeli Alımı İş İlanı Detayları

İBB iştiraklerinden İSPER AŞ Mezarlıklar Müdürlüğü, kent genelindeki çeşitli mezarlıklarda çalışacak gassal alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. İsper Cenaze ve Defin Hizmetleri’nin ihtiyaç duyduğu mezarlıklarda istihdam etmek üzere açtığı gassal iş ilanına başvuracak adayların, görevlendirildikleri mezarlıklarda defin öncesi ve sonrası cenaze işlemlerini gerçekleştirmeleri isteniyor.

İBB Gassal İş İlanına Kimler Başvurabilir?

İBB, iş başvurusu yapacak adayların öncelikle cenaze yıkama ve kefenleme usullerini bilmesi gerekiyor. Gassal İş İlanı’na başvuracak adayların, en az ilköğretim mezunu olması ve erkek adayların askerliğini tamamlamış olması şartı bulunuyor. Ayrıca ilanda ikametgah şartı da yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’ndan başvuracak adayların Eyüp, Kağıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Avcılar, Beşiktaş, Silivri, Zeytinburnu, Büyükçekmece ve çevre ilçelerinde ikamet etmeleri tercih edilirken, İstanbul Anadolu Yakası’ndan iş başvurusu yapacak adayların Üsküdar, Maltepe, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Kartal, Beykoz, Sultanbeyli, Pendik, Sancaktepe, Tuzla ve çevre ilçelerinde ikamet etmeleri tercih edilecek.

Genel Nitelikler

 • Cenaze yıkama ve kefenleme usullerini bilen,
 • En az İlköğretim mezunu,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • İstanbul Avrupa Yakası için; Beyoğlu, Şişli, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Beşiktaş, Küçükçekmece, Avcılar, Sarıyer, Silivri, Zeytinburnu, Büyükçekmece ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • İstanbul Anadolu Yakası için; Üsküdar,Ümraniye, Kadıköy, Maltepe , Ataşehir, Beykoz, Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla ve çevre ilçelerinde ikamet eden,
 • “Gassal” alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Görev aldığı bölgedeki mezarlıkta cenazenin defin öncesi ve sonrası işlemlerini gerçekleştirmek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aday Kriterleri Şartları'na Dikkat!

Bu ilana başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı incelemeyi unutmayın. Kriterlere uygun olmayan başvurular, değerlendirme dışında bırakılacaktır.

İBB Mezar Kazıcısı İş İlanı'nı incelemek için bağlantıya tıklayın.

Kariyer İBB İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Bu ilana başvurmak için aşağıdaki 'BU İLANA BAŞVUR' butonuna tıklayın.
 • Karşınıza gelen İBB Kariyer sitesinde sağ tarafta yer alan bölümde(mobil sitede direkt karşınıza çıkıyor)giriş yapın. Eğer üye değilseniz hemen KAYDOL yazan butona tıklayın. Üyelik işlemini tamamlayın. (Kariyer İBB kayıt olmak için linke tıklayın.)
 • Siteye giriş yaptıktan sonra menüden İLANLAR sekmesine tıklayın.
 • Açılan sayfada ilanın üzerine tıklayın ya da diğer ilanları İş Bul'dan ilan araması yapın.
 • Başvur diyerek son işlemi gerçekleştirin.
 • Tebrikler artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine resmi bir iş başvurusu yaptınız.Aday Kriterleri

Tecrübe : Tecrübeli (Cenaze Yıkama ve Kefenleme Usullerini Bilen)
Askerlik Durumu : Yapıldı
Eğitim Seviyesi : İlköğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri

Şirket İSPER A.Ş
Kategori : Hizmet
Sektör Cenaze ve Defin Hizmetleri
Pozisyon : Gassal
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : Belirtilmedi
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Çalışma Yeri : İstanbul/Avrupa (Beyoğlu, Şişli, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Beşiktaş, Küçükçekmece, Avcılar, Sarıyer, Silivri, Zeytinburnu, Büyükçekmece ve çevre ilçeler), İstanbul/Anadolu (Üsküdar,Ümraniye, Kadıköy, Maltepe , Ataşehir, Beykoz, Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla ve çevre ilçeler)
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2019
Güncelleme Tarihi : -
Son Başvuru Tarihi : 08 Kasım 2019

Başvuru için geriye kalan süre
İlanı paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarına tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar